Dziękczynną mszą św. w kościele pw. św. Bartłomieja rozpocznie się w niedzielę, 16 sierpnia, o g.15 Dynowskie Święto Plonów. Z kościoła korowód przejdzie do Ośrodka Turystycznego „Błękitny San” przy ulicy Plażowej w Dynowie. Tam odbędzie się część obrzędowa dożynek oraz koncerty i występy artystyczne.
Zagra orkiestra dęta, Młodzieżowa Kapela Ludowa „Pogórzanie” (zdobywcy I miejsca na ogólnopolskim konkursie śpiewaków, instrumentalistów i kapel ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w 2015 r.) i Kapela Ludowa „Dynowianie” (zdobywcy III miejsca w wojewódzkim konkursie „Pogórzańska nuta” w 2015 r.). O g. 20 rozpocznie się festyn z zespołem Zenit. Organizatorzy: gmina miejska Dynów i Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze