Dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.
Wczoraj, 8 maja, po godz. 10, na ul. Zręcińskiej w Krośnie 19-latek kierujący citroenem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył autobusu.
Ucierpiały dwie pasażerki autobusu, odwieziono je do szpitala. Obrażenia pozostałych uczestników okazały się niegroźne.
Policjanci po zebraniu materiału z miejsca zdarzenia pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze