Kierująca seicento nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, doprowadzając tym samym do zderzenia z innym samochodem osobowym. Zdarzenie miało miejsce we wtorek rano, 20 bm., przed g. 7.00.
Informację o zdarzeniu drogowym w Cieszynie, z udziałem dwóch samochodów osobowych, odebrał dyżurny strzyżowskiej policji. Na miejscu okazało się, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa. Jak ustalili policjanci z komendy w Strzyżowie, 35-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego kierująca seicento wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 988. Ponieważ nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującej renault megane scenic, doszło do zderzenia obu pojazdów. W efekcie do szpitala trafiła 39-letnia kobieta kierująca renaultem i jej 4-letnia córka. Badanie trzeźwości wykazało, że obie kierujące były trzeźwe.

fot.KPP Strzyżów
Przez trzy godziny droga była zablokowana, a kierowcy zmuszeni byli korzystać z objazdów.

fot.KPP Strzyżów
Renault megane scenic kierowała 39-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Jechała razem z dzieckiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze