Kobieta z dwójką dzieci oraz kierujący subaru trafili do szpitala.
Policjanci wstępnie ustalili, że 18-letni kierujący osobowym subaru stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas ruchu, gdzie uderzył w ciężarowe renault, a następnie czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem.
Poszkodowane zostały 4 osoby: kierujący subaru oraz podróżująca hyundaiem kobieta wraz z dwójką dzieci. Wszyscy trafili do szpitala.
Do wypadku doszło 27 grudnia, około godziny 13.45, w Szebniach na DK 28. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.niech rodzice takim młodym łepkom szybsze auta kupują. szpan musi być......
Nie żebym się czepiał ale ta straż pożarna wykopali chyba z muzeum :) Przecież to auto jeszcze komunę pamieta
niech rodzice takim młodym łepkom szybsze auta kupują. szpan musi być......
Nie żebym się czepiał ale ta straż pożarna wykopali chyba z muzeum :) Przecież to auto jeszcze komunę pamieta