Do szpitali trafiły 2 osoby.
Do zdarzenia drogowego doszło 21 maja, po godz. 18, w Adamówce, w powiecie przeworskim.
Kierujący osobowym fordem galaxy 18-latek z powiatu jarosławskiego nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał na skrzyżowanie, czym doprowadził do zderzenia z ciężarówką i osobówką. Siła uderzenie była tak duża, że z forda wyrwany został silnik, a rozpędzony samochód uderzył w kolejny pojazd.
Policjanci ustalili, że sprawca kierował, nie posiadając uprawnień. On i jego pasażer trafili do szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Będzie gówniarza zakład ubezpieczeń ścigał, na podstawie roszczenia regresowego, dostanie za 2 lata wyrok wskazujący zwrot wszyskich odszkodowań i kosztów, A przez kolejnych 10 lat będzie komornika miał na karku. Selekcja naturalna działa :) gratulacje.
Koszty cywilne, jak się nie ma OC są cholernie wysokie, liczone w dobrych paru tysiącach.
takie skrzyżowania powinny być lepiej oznaczone, wina kierowcy
"Kierujący osobowym fordem galaxy 18-latek z powiatu jarosławskiego nie zatrzymał się przed znakiem STOP ". A co twoim zdaniem jeszcze n tym skrzyżowaniu być powinno? Przestań chłopcze pisać brednie , chyba ,że masz jakiś interes w obronie za wszelką cenę / krewny , znajomy / tego sprawyę .
Wprowadzenie okresowych badań lekarskich i testów psychologicznych dla kierowców nawet na kategorię B wyeliminowało by świrów z drogi
Nie, niczego by nie zmieniło: "Policjanci ustalili, że sprawca kierował, nie posiadając uprawnień."
Będzie gówniarza zakład ubezpieczeń ścigał, na podstawie roszczenia regresowego, dostanie za 2 lata wyrok wskazujący zwrot wszyskich odszkodowań i kosztów, A przez kolejnych 10 lat będzie komornika miał na karku. Selekcja naturalna działa :) gratulacje.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Koszty cywilne, jak się nie ma OC są cholernie wysokie, liczone w dobrych paru tysiącach.