Reklama

Zderzenie 4 pojazdów. Sprawca bez prawka [WIDEOREJESTRATOR]

Do szpitali trafiły 2 osoby.

Do zdarzenia drogowego doszło 21 maja, po godz. 18, w Adamówce, w powiecie przeworskim.

Kierujący osobowym fordem galaxy 18-latek z powiatu jarosławskiego nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał na skrzyżowanie, czym doprowadził do zderzenia z ciężarówką i osobówką. Siła uderzenie była tak duża, że z forda wyrwany został silnik, a rozpędzony samochód uderzył w kolejny pojazd.

Policjanci ustalili, że sprawca kierował, nie posiadając uprawnień. On i jego pasażer trafili do szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    :) - niezalogowany 2020-05-23 18:07:49

    Będzie gówniarza zakład ubezpieczeń ścigał, na podstawie roszczenia regresowego, dostanie za 2 lata wyrok wskazujący zwrot wszyskich odszkodowań i kosztów,  A przez kolejnych 10 lat będzie komornika miał na karku. Selekcja naturalna działa :) gratulacje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-05-23 20:30:49

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    goliat - niezalogowany 2020-05-23 22:10:24

    Koszty cywilne, jak się nie ma OC są cholernie wysokie, liczone w dobrych paru tysiącach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama