Dziś, 8 marca, przed godz. 9, na ul. Węgierskiej w Przeworsku doszło do zderzenia audi z oplem zafirą.
Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.
Droga relacji Przeworsk — Kańczuga jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje na objazd przez Studzian. Utrudnienia mogą potrwać do g. 12
Policjanci pracują na miejscu nad ustaleniem okoliczności wypadku.
Do wypadku doszło na ul. Węgierskiej w Przeworsku.
Kierująca oplem zafirą 50-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego podczas wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku audi.
Kierująca audi 25-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego trafiła do szpitala. Kierujące były trzeźwe.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze