Jeden z kierowców został ranny i przewieziony do szpitala.
W poniedziałek rano (6 lipca) w Chłopicach zderzyły się dwa samochody ciężarowe marki Iveco.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że jeden z kierujących, 40-letni mieszkaniec Jarosławia, na łuku jezdni w trakcie hamowania stracił panowanie nad przyczepą. W wyniku hamowania przyczepa zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w ciężarowe iveco, którym kierował 42-letni mieszkaniec gminy Roźwienica – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.
Do szpital został przewieziony ranny 42-latek.
Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL