Zdarzenie miało miejsce wczoraj, 9 czerwca, przed godz. 9, na ul. Jarosławskiej w Wiązownicy.
KPP Jarosław podaje, że jadący oplem 72-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył toyoty. Uderzony pojazd wjechał w kolejną toyotę.
67-letnia pasażerka opla z obrażeniemi ciała trafiła do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie potrzebowali pomocy medycznej.
Kierujący byli trzeźwi. Policjanci z posterunku w Wiązownicy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze