Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.
13 lutego, około g. 9.20, w Żurawiczkach 19-latek kierujący fiatem punto – prawdopodobnie podczas wyprzedzania samochodu dostawczego na przejściu dla pieszych (!) – podczas dojeżdżania do skrzyżowania nagle gwałtownie skręcił w prawo. Wtedy uderzył w bok prawidłowo jadącego dostawczaka – pojazd wjechał na chodnik. Na szczęście nie było tam pieszych.
Kierujący byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 19-latek z powiatu przeworskiego stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze