Reklama

Zderzenie osobówki i dostawczaka w Żurawiczkach

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

13 lutego, około g. 9.20, w Żurawiczkach 19-latek kierujący fiatem punto – prawdopodobnie podczas wyprzedzania samochodu dostawczego na przejściu dla pieszych (!) – podczas dojeżdżania do skrzyżowania nagle gwałtownie skręcił w prawo. Wtedy uderzył w bok prawidłowo jadącego dostawczaka – pojazd wjechał na chodnik. Na szczęście nie było tam pieszych.

Kierujący byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 19-latek z powiatu przeworskiego stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Reklama


fot.KPP Przeworsk
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości