Mandatem ukarany został sprawca wczorajszej (30 bm.) kolizji, do której doszło na obwodnicy w Brzozowie. Droga na tym odcinku przez pewien czas była zablokowana.
Z informacji przekazanych przez brzozowskich policjantów wynika, że kierujący skodą 79-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu ciężarową scanią, doprowadzając w ten sposób do zderzenia obu pojazdów. Po tym, jak informacja o zdarzeniu dotarła do dyżurki brzozowskiej komendy (przed g. 11.00), na miejsce natychmiast skierowano radiowóz. Tam funkcjonariuszom udało się ustalić szczegóły kolizji. Okazało się, że kierujący skodą mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał w kierunku Sanoka. Nie ustępując pierwszeństwa ciężarówce, wymusił na jej 45-letniemu kierowcy niekontrolowany manewr. Próbując uniknąć zderzenia, odbił on kierownicą w lewo i najechał na wysepkę, uszkadzając tym samym dwa znaki. Tylnym zderzakiem swojego pojazdu ostatecznie uderzył w przedni błotnik skody. Kierowca osobówki miał sporo szczęścia. Jego obrażenia okazały się niegroźne, ale mimo to trafił do szpitala. Został ukarany przez policję za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu. Wiadomo też, ze obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze