Reklama

Zderzenie osobówki z ciężarówką na obwodnicy [ZDJĘCIA]

Mandatem ukarany został sprawca wczorajszej (30 bm.) kolizji, do której doszło na obwodnicy w Brzozowie. Droga na tym odcinku przez pewien czas była zablokowana.

Z informacji przekazanych przez brzozowskich policjantów wynika, że kierujący skodą 79-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu ciężarową scanią, doprowadzając w ten sposób do zderzenia obu pojazdów. Po tym, jak informacja o zdarzeniu dotarła do dyżurki brzozowskiej komendy (przed g. 11.00), na miejsce natychmiast skierowano radiowóz. Tam funkcjonariuszom udało się ustalić szczegóły kolizji. Okazało się, że kierujący skodą mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał w kierunku Sanoka. Nie ustępując pierwszeństwa ciężarówce, wymusił na jej 45-letniemu kierowcy niekontrolowany manewr. Próbując uniknąć zderzenia, odbił on kierownicą w lewo i najechał na wysepkę, uszkadzając tym samym dwa znaki. Tylnym zderzakiem swojego pojazdu ostatecznie uderzył w przedni błotnik skody. Kierowca osobówki miał sporo szczęścia. Jego obrażenia okazały się niegroźne, ale mimo to trafił do szpitala. Został ukarany przez policję za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu. Wiadomo też, ze obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości