Pociągiem podróżowało 23 pasażerów i 3 członków załogi. Trzy osoby zostały ranne. Jedna z nich została przewieziona do szpitala.
- Tuż po godzinie 6.00 otrzymaliśmy informację o kolizji pospiesznego pociągu relacji Rzeszów – Szczecin z lokomotywą spalinową. Do zdarzenia doszło w Chałupkach Dębniańskich w powiecie leżajskim – relacjonuje brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.
Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, maszynista pociągu pośpiesznego w pewnym momencie zauważył, że na torze jego jazdy znajduje się lokomotywa. Zaczął gwałtownie hamować, niestety zderzenia z lokomotywą nie udało się uniknąć. Pociągiem podróżowało 23 pasażerów i 3 członków załogi. Trzy osoby zostały ranne. Jedna z nich została przewieziona do szpitala.
Ruch kolejowy w tamtym miejscu był całkowicie zablokowany przez kilka godzin.
Maszyniści byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ