W środę, 28 września w Lubaczowie na ul. Słowackiego przed godz. 14 doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.
Kolizja miała miejsce w pobliżu przedszkola. Wstępne ustalenia wskazują na prawdopodobny brak ustąpienia pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście przez 88- letniego kierowcę forda. W chwili zdarzenia obaj byli trzeźwi.
Hospitalizacji wymagał 38- letni motocyklista. Kierowcy forda i jego trzem pasażerkom nic się nie stało.

fot.KPP Lubaczów
Lubaczowska komenda wyjaśnia dokładnie okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419