Kierujący seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z daewoo. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, kierowca i pasażer matiza.
Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 6 w Makowisku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-letni mieszkaniec gminy Laszki, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu daewoo, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. W wypadku ucierpiały 2 osoby - kierujący daewoo, 26-latni mieszkaniec gminy Wiązownica oraz pasażer tego pojazdu. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala na badania. . Na szczęście obrażenia jakich doznali, okazały się niegroźne. Kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze