Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 11, na skrzyżowaniu ulic Siemieńskiego i Chrobrego w Jarosławiu.
KPP Jarosław informuje, że kierująca seatem 26-letnia mieszkanka gminy Wiązownica nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym nissanem, którym kierował 73-letni mieszkaniec gminy Laszki.
Do szpitala trafili oboje kierujący pojazdamu oraz pasażerka nissana. Kierującyh byli trzeźwi. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejny raz została zweryfikowana nieumiejętność ruszania pod górę przez kierowców wyjeżdżających z ul. Chrobrego na Siemieńskiego i próba przejechania na wymuszenie pierwszeństwa bez zatrzymania. Jak widać nie zawsze się to udaje zrobić bezkolizyjnie.Nie pomaga nawet lustro.
Kolejny raz została zweryfikowana nieumiejętność ruszania pod górę przez kierowców wyjeżdżających z ul. Chrobrego na Siemieńskiego i próba przejechania na wymuszenie pierwszeństwa bez zatrzymania. Jak widać nie zawsze się to udaje zrobić bezkolizyjnie.Nie pomaga nawet lustro.