Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Bolestraszycach

Do zdarzenia drogowego z udziałem 3 pojazdów, w którym poszkodowana została jedna osoba, doszło w Bolestraszycach, w niedzielę, 26 stycznia, po g. 16.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący jeepem 33-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu mercedesowi, za którego kierownicą siedziała 55-letnia mieszkanka Przemyśla. By uniknąć zderzenia, zjechała ona częściowo ze swojego pasa ruchu i zderzyła się z renaultem prowadzonym przez 27-letnią mieszkankę powiatu przemyskiego, który oczekiwał na opuszczenie skrzyżowania.

Jak poinformowała przemyska policja, 27-latka została przetransportowana do szpitala, jednak nie doznała poważnych obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Kierujący jeepem został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. zł.

Reklama


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości