Do zdarzenia drogowego z udziałem 3 pojazdów, w którym poszkodowana została jedna osoba, doszło w Bolestraszycach, w niedzielę, 26 stycznia, po g. 16.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący jeepem 33-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu mercedesowi, za którego kierownicą siedziała 55-letnia mieszkanka Przemyśla. By uniknąć zderzenia, zjechała ona częściowo ze swojego pasa ruchu i zderzyła się z renaultem prowadzonym przez 27-letnią mieszkankę powiatu przemyskiego, który oczekiwał na opuszczenie skrzyżowania.
Jak poinformowała przemyska policja, 27-latka została przetransportowana do szpitala, jednak nie doznała poważnych obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Kierujący jeepem został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. zł.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze