Reklama

Zderzenie volkswagena z fordem transitem. 2 pasażerów trafiło do szpitala

Grupa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów.

Jadący od Bojanowa w kierunku Wilczej Woli kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad osobowym volkswagenem i zjechał z drogi powiatowej w gminną, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym fordem transitem.

Ucierpieli dwaj pasażerowie volkswagena: 20- i 43-letni mieszkańcy powiatu stalowowolskiego. Obu przewieziono do szpitala.

Ani kierujący volkswagenem 68-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, ani 43-letni kierowca forda nie odnieśli obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama