Dziś (5.09) przed godziną 7 rano doszło do zderzenia tira z samochodem osobowym. Kobieta kierująca osobówką śmigłowcem została przetransportowana do szpitala.
Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 986, na trasie Ropczyce – Mielec. Siedząca za kierownicą skody 25-latka wyjeżdżała w miejscowości Ostrów z drogi podporządkowanej. Nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarowemu volvo z naczepą i to było powodem zderzenia obu pojazdów. Z informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Ropczycach wynika, że w wyniku feralnego zderzenia auto osobowe uległo zniszczeniu, a kierująca trafiła do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

fot.KPP Ropczyce
Po zderzeniu tira ze skodą kierująca osobówką trafiła do szpitala.

fot.KPP Ropczyce
W wyniku zderzenia samochód osobowy został zniszczony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze