Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 bm., w miejscowości Cergowa w powiecie krośnieńskim. 20-latek kierujący dostawczym mercedesem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z ciężarowym manem.
Do zderzenia aut doszło na krajowej „dziewiętnastce”, prowadzącej do przejścia granicznego w Barwinku. Obaj kierujący byli trzeźwi. W wyniku kolizji dwie osoby podróżujące dostawczym mercedesem zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie stanowią zagrożenia życia. Utrudnia w ruchu związane ze zdarzeniem trwały kilka godzin. Sprawca – 20-letni kierowca mercedesa – został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze