Reklama

Zderzyli się lusterkami, doszło do wypadku. Troje rannych [ZDJĘCIA]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 11 marca, po g. 18, na ul. Podkarpackiej w Zarszynie.

33-letni kierujący hondą podczas wyprzedzania volvo na zakręcie zderzył się lusterkami z jadącym z przeciwnej strony samochodem. Wtedy zjechał na prawo i uderzył w wyprzedzany pojazd. Obydwa samochody wjechały do rowów.

Kierująca volvo i kierujący hondą oraz jego pasażer trafili do szpitala. Kierująca była trzeźwa, 33-latek natomiast miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pasażer hondy również był nietrzeźwy. 


fot.KPP Sanok


fot.KPP Sanok
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    LL - niezalogowany 2019-03-14 16:16:53

    "(...) Pasażer hondy również był nietrzeźwy. "A pojazdy były trzeźwe ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości