W wyniku zdarzenia, do którego doszło dziś, 12 grudnia, około godz. 6, na ulicy Karpackiej w Zręcinie, 2 osoby trafiły do szpitala.
39-letnia kierująca renaultem podczas skręcania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka nissanowi i doprowadziła do zderzenia obu samochodów. Następnie na tył unieruchomionego renaulta najechał fiat.
Do szpitala trafili: kierująca renaultem oraz 22-latek siedzący za kierownica nissana. Ulica Karpacka przez niemal 2 godziny była zablokowana.
Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnego przebiegu zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
To już niewidomi kierują pojazdami ?