Fotografia ośrodka wypoczynkowego w Radawie znalazła się na wystawie „Samorząd. Demokracja. Wolność. Ja, Ty, My = Samorząd”.
Wybrano ją ze zdjęć pochodzących z całego kraju, a wystawa poświęcona samorządowi terytorialnemu została zaprezentowana przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Pokazuje sukcesy gmin, powiatów, województw z ostatnich 25 lat. Będzie prezentowana w różnych miejscach kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze