Reklama

Ze stacji paliw skradziono samochód, z domku letniskowego przedmioty na kwotę 2800 złotych

Dwie kobiety i dwóch mężczyzn są zamieszani w sprawę rabunku z domku letniskowego w podleżańskiej miejscowości. Jeden ze sprawców kilka godzin przed włamaniem ukradł też samochód ze stacji paliw w Przeworsku. Cała czwórka usłyszała już zarzuty.

Sprawę włamania i kradzieży prowadzi leżajska policja. Z udostępnionych przez nią informacji wynika, że w miniony piątek, 17 bm., policjanci z KPP w Leżajsku odebrali sygnał o włamaniu do domku letniskowego w Jelnej. W wyniku włamania znikły z niego elektronarzędzia, telewizor i część wyposażenia. Łączne straty gospodarz wycenił na 2800 zł. Dość szybko udało się ustalić, że w zdarzenie zamieszane są 4 osoby: dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Kilka godzin przed wspomnianym włamaniem zajechali samochodem na stację paliw w Przeworsku, skąd jeden z mężczyzn skradł auto, w którym były dokumenty i pieniądze i udał się do Jodłówki. Tu zaparkował je na terenie wynajętej posesji. Pozostała trójka dojechała do niego. To właśnie w tym miejscu policjantom udało się ostatecznie zatrzymać sprawców. Ujawnili na miejscu przedmioty pochodzące z kradzieży oraz kradziony pojazd.

Zatrzymani – mieszkańcy powiatu łańcuckiego, rzeszowskiego i leżajskiego – usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, a jeden z mężczyzn dodatkowo zarzut kradzieży samochodu. Obaj mężczyźni za popełnione przestępstwo mogą odpowiadać w warunkach recydywy.

Reklama

 

 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama