Reklama

Zestaw wart 7 tys. zł wygrali gimnazjaliści z Przemyśla!

7 tys. 675 gimnazjalistów z 228 podkarpackich szkół wzięło udział w piątej odsłonie ogólnopolskiego konkursu „Żyj smacznie i zdrowo”. Główna nagroda dla placówek z Podkarpacia, o wartości 7 tys. zł, trafi do Niepublicznego Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej w Przemyślu.

Uczniowie klasy 1 a z przemyskiego gimnazjum sięgnęli po najwyższy laur – tablice multimedialne o wartości 7000 złotych – przygotowując pracę w kategorii wydarzenie społeczne, promujące główne idee programu, czyli zdrowe odżywianie i gotowanie. Konkurencja była naprawdę duża. W sumie do organizatora (firmy Winiary) wpłynęło 700 prac konkursowych!

Oficjalne wręczenie nagród, lekcja pokazowa z użyciem tablicy interaktywnej, spotkanie z dietetykiem i warsztaty taneczne z gwiazdami programu You Can Dance odbędą się na przełomie maja i czerwca w siedzibie zwycięskiej szkoły. Zaproszeni zostaną także przedstawiciele lokalnych władz i instytucji edukacyjnych.

Reklama

W gronie laureatów z naszego terenu znalazło się też Gimnazjum im. kard. A. S. Sapiehy w Krasiczynie i Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach. Uczniowie klas 3b z pierwszej z wymienionych szkół i klasy drugiej z drugiej otrzymali wyróżnienie i nagrody w postaci laptopa.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości