7 tys. 675 gimnazjalistów z 228 podkarpackich szkół wzięło udział w piątej odsłonie ogólnopolskiego konkursu „Żyj smacznie i zdrowo”. Główna nagroda dla placówek z Podkarpacia, o wartości 7 tys. zł, trafi do Niepublicznego Gimnazjum im. Heleny Modrzejewskiej w Przemyślu.
Uczniowie klasy 1 a z przemyskiego gimnazjum sięgnęli po najwyższy laur – tablice multimedialne o wartości 7000 złotych – przygotowując pracę w kategorii wydarzenie społeczne, promujące główne idee programu, czyli zdrowe odżywianie i gotowanie. Konkurencja była naprawdę duża. W sumie do organizatora (firmy Winiary) wpłynęło 700 prac konkursowych!
Oficjalne wręczenie nagród, lekcja pokazowa z użyciem tablicy interaktywnej, spotkanie z dietetykiem i warsztaty taneczne z gwiazdami programu You Can Dance odbędą się na przełomie maja i czerwca w siedzibie zwycięskiej szkoły. Zaproszeni zostaną także przedstawiciele lokalnych władz i instytucji edukacyjnych.
W gronie laureatów z naszego terenu znalazło się też Gimnazjum im. kard. A. S. Sapiehy w Krasiczynie i Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach. Uczniowie klas 3b z pierwszej z wymienionych szkół i klasy drugiej z drugiej otrzymali wyróżnienie i nagrody w postaci laptopa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze