Reklama

Zgłoś się do „Złotej Szpili”

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do udziału w „Złotej Szpili” – Ogólnopolskim Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego.

Konkurs ma charakter interdyscyplinarny, obejmuje: plastykę, muzykę, kreację słowa i literaturę. Jest otwarty dla młodzieży i dorosłych, również niepełnosprawnych, tworzących amatorsko. Inspiracją działań będą m. in. wybrane utwory Ignacego Krasickiego.

W tym roku odbędą się także bezpłatne warsztaty z czterech dziedzin sztuki: piosenka satyryczna, plastyka, kreacja słowa, literatura. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 15 lipca, a prace do konkursu „Złota Szpila” do 20 września.

Program, Regulamin i karty zgłoszeń „Złotej Szpili” do pobrania na stronie Centrum Kulturalnego w Przemyślu: https://ck.przemysl.pl/ck/-zlota-szpila-ogolnopolski-turniej-satyry-im-ignacego-krasickiego.html.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama