Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do udziału w „Złotej Szpili” – Ogólnopolskim Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego.

Konkurs ma charakter interdyscyplinarny, obejmuje: plastykę, muzykę, kreację słowa i literaturę. Jest otwarty dla młodzieży i dorosłych, również niepełnosprawnych, tworzących amatorsko. Inspiracją działań będą m. in. wybrane utwory Ignacego Krasickiego.
W tym roku odbędą się także bezpłatne warsztaty z czterech dziedzin sztuki: piosenka satyryczna, plastyka, kreacja słowa, literatura. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 15 lipca, a prace do konkursu „Złota Szpila” do 20 września.
Program, Regulamin i karty zgłoszeń „Złotej Szpili” do pobrania na stronie Centrum Kulturalnego w Przemyślu: https://ck.przemysl.pl/ck/-zlota-szpila-ogolnopolski-turniej-satyry-im-ignacego-krasickiego.html.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze