Reklama

Zgłosił policji nieprawidłowe parkowanie i... sam trafił do więzienia

Ppolicjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego.

26-latek zgłosił policji nieprawidłowe parkowanie pojazdów. Poinformował, że na parkingu przed łańcucką przychodnią ktoś postawił samochód tak, że uniemożliwia wyjazd z parkingu.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podczas kontroli dokumentów zatroskanego obywatela okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, którą nałożył na niego Sąd w Rzeszowie.
 
Został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.   
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama