Reklama

Zjechał na przeciwny pas. W finale uderzył w przyczepę [ZDJĘCIA]

Dwie godziny trwała blokada drogi w Nowosielcach w wyniku wypadku z udziałem 2 pojazdów. Jeden z kierowców – 47-letni mieszkaniec Rzeszowa – trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 24 września, około g. 16. Z ustaleń policjantów z komendy w Sanoku wynika, że jadący w kierunku tej miejscowości kierowca peugeota na łuku drogi niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu i otarł się o jadącego z naprzeciwka hyundaia. W finale uderzył w podpiętą do niego przyczepę. Przyczyny wypadku będą znane po zakończonym postępowaniu. Na razie wiadomo jedynie, że obaj kierujący byli trzeźwi.

 


fot.KPP Sanok


fot.KPP Sanok
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości