Reklama

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Miał niemal 3 promile [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło we wtorek, po godz. 21, w miejscowości Teodorówka.

30-latek kierujący oplem – razem z pasażerami – oddalił się z miejsca kolizji i porzucił uszkodzony pojazd.

Był ranny i z każdą chwilą jego stan zdrowia się pogarszał. Ktoś wezwał karetkę, jednak po jej przybyciu 30-latek stał się agresywny. O awanturującym się pacjencie ratownicy powiadomili policję.

Wtedy wyszło na jaw, że mający niemal 3 promile alkoholu w organizmie 30-letni mieszkaniec gminy Dukla to kierowca porzuconego opla. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 


fot.KMP Krosno


fot.KMP Krosno
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości