Bardzo dużo szczęścia miał kierowca audi, który na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, uderzając w mostek wjazdowy na posesję. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzucone z drogi auto dachowało kilkanaście metrów dalej.
Okoliczności zdarzenia bada przeworska policja. Doszło do niego w sobotę, 27 października, o godzinie 3.20 w Żurawiczkach. Mężczyzna jechał sam. Tuż po zdarzeniu wyszedł z przewróconego na dach samochodu o własnych siłach. Pracujący na miejscu policjanci z komisariatu w Kańczudze sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Był trzeźwy. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu przeworskiego, otrzymał na miejscu pomoc medyczną, a następnie został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalszej obserwacji. Z informacji udostępnionych przez KPP w Przeworsku wynika, że okoliczności tego zdarzenia są przedmiotem prowadzonych czynności o wykroczenie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze