Reklama

Zjechał z drogi, odbił się od mostka, w finale dachował

Bardzo dużo szczęścia miał kierowca audi, który na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, uderzając w mostek wjazdowy na posesję. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzucone z drogi auto dachowało kilkanaście metrów dalej.

Okoliczności zdarzenia bada przeworska policja. Doszło do niego w sobotę, 27 października, o godzinie 3.20 w Żurawiczkach. Mężczyzna jechał sam. Tuż po zdarzeniu wyszedł z przewróconego na dach samochodu o własnych siłach. Pracujący na miejscu policjanci z komisariatu w Kańczudze sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Był trzeźwy. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu przeworskiego, otrzymał na miejscu pomoc medyczną, a następnie został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na dalszej obserwacji. Z informacji udostępnionych przez KPP w Przeworsku wynika, że okoliczności tego zdarzenia są przedmiotem prowadzonych czynności o wykroczenie.

Reklama

fot.KPP Przeworsk


fot.KPP Przeworsk
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości