W pięknej sali ślubów jarosławskiego ratusza odbyła się uroczystość „Złotych Godów”, czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dziesięć par świętowało pół wieku wspólnego życia, miłości, wytrwałości i wzajemnego wsparcia.
Z tej okazji jubilaci zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, nadanymi przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę, a wręczonymi przez burmistrza miasta Jarosławia Marcina Nazarewicza. Życzenia Jubilatom złożyły również – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Rokoszyńska oraz wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 69% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze