19/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W galerii zdjęć z jubileuszowego wydarzenia Złote Gody oglądamy uroczyste wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie, przekazane przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę i burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza. Jubilaci otrzymali życzenia od kierownika USC Ewy Rokoszyńskiej oraz wójta gminy Jarosław Elżbiety Grunt. Nie zabrakło także kwiatów, listów gratulacyjnych oraz wspólnego toastu, a artystyczny akcent dodali uczestnicy przygotowanej przez Natalię Gral części artystycznej.
UM Jarosław