Reklama

Złote Gody krzywieckich małżeństw

Pół wieku razem pod koniec września świętowało 17 małżeństw zamieszkałych na terenie gminy Krzywcza. Uroczyste wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Babicach.

50 lat temu miłość, wierność i uczciwość małżeńską przysięgali sobie[paywall]:

Irena i Mikołaj Bucikowie, Maria i Mieczysław Chromiakowie, Janina i Stanisław Durysowie, Maria i Kazimierz Jakubowscy, Maria i Stanisław Jamrózowie, Romana i Józef Jureczkowie, Krystyna i Wojciech Kwaśni, Teresa i Stanisław Lignowscy, Maria i Zbigniew Łascy, Zofia i Bolesław Pawłowscy, Teresa i Jan Pękalscy, Elżbieta i Ryszard Rachwałowie, Zofia i Stanisław Rajzerowie, Ewa i Tadeusz Rubinowie, Maria i Józef Wanatowie, Józefa i Stanisław Zalescy oraz Teresa i Ryszard Zbiegieniowie.

Odznaczenia w imieniu prezydenta RP wręczył Wacław Pawłowski – wójt gminy Krzywcza, Zygmunt Sobola – przewodniczący rady gminy i Jolanta Besa-Skubisz – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Obchody uświetnili uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Babicach, którzy przygotowali na tę okazję program artystyczny.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama