Reklama

Złote gody w gminie Orły

Środa, 22 listopada, była szczególna dla 19 par z gminy Orły. To właśnie wtedy małżonkowie świętowali 50-lecie pożycia.

Złote gody rozpoczęła msza święta w kościele pw. NMP Matki Kościoła, której przewodniczył ks. Jerzy Gwiazdak. Akompaniament muzyczny zapewnił tradycyjnie wójt gminy Orły Bogusław Słabicki.

Związki małżeńskie złotych jubilatów porównane zostały do mostu opartego na wzajemnym szacunku i zrozumieniu oraz na miłości płynącej z obu stron. Nie zabrakło też wzruszającego odnowienia przysięgi małżeńskiej.

Małżonkowie zostali również uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które w imieniu prezydenta RP wręczyli: wójt Bogusław Słabicki, przewodnicząca rady gminy Małgorzata Hawro, sekretarz Jan Janusz oraz kierownik USC Krzysztof Jara.

Reklama

Małżonkom, którzy świętowali 50 lat wspólnej, małżeńskiej drogi, składamy najszczersze gratulacje i życzymy zdrowia i niegasnącej miłości na dalsze lata.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama