Nieprawidłowo przeprowadzony manewr zmiany pasa wykonany przez 37-latkę doprowadził do poważnego zdarzenia drogowego na autostradzie A4 w Białobrzegach. W jego wyniku zderzyły się 3 samochody , a do szpitala z lekkimi na szczęści obrażeniami trafiły 3 osoby.
Do wypadku doszło w czwartkowe przedpołudnie. Na autostradzie A4 na wysokości Białobrzegów, kierująca samochodem osobowym marki Citroen, 37-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, nieprawidłowo wykonała manewr zmiany pasa ruchu. Jej auto uderzyło w tył audi a kierujący nim 40–letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas gdzie z kolei zderzył się z mitsubishi, którym kierowała 37-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego. Wszyscy trzej kierowcy trafili do szpitala, na szczęście zaraz po udzieleniu pomocy medycznej wrócili do domu. Badanie wykazało że wszyscy byli trzeźwi.
37-latka z citroena ukarana została mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sama wocha. Oni nie wiedza jak jeździć na autostradzie.
Sama wocha. Oni nie wiedza jak jeździć na autostradzie.