Reklama

Luty był intensywnym czasem zarówno w komendzie, jak i placówkach Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Działo się wiele m.in. w związku z odejściem na emeryturę zasłużonych oficerów SG.

W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, podczas uroczystej zbiórki, na stanowisko pełniącego obowiązki nowego naczelnika Wydziału Łączności i Informatyki Komendant BiOSG gen. bryg. SG Tomasz Zybiński mianował dotychczasowego zastępcę kpt. SG Rafała Filipa. Pełniącym obowiązki naczelnika wydziału został mjr SG Piotr Hawaj.

Jak poinformowała również służba prasowa BiOSG, zmiany objęły również placówki oddziału. Gen. bryg. SG Tomasz Zybiński uroczyście wprowadził w obowiązki służbowe dwóch nowych komendantów placówek – obowiązki komendanta SG w Horyńcu-Zdroju kat. III powierzono ppłk. SG Ireneuszowi Pempusiowi, a stanowisko komendanta SG w Stuposianach kat. III objął ppłk SG Grzegorz Kowalski.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/03/2026 09:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama