Mowa o skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej–Jana Pawła II i Słowackiego–Kraszewskiego. Od najbliższej soboty(2 października) w tym miejscu ponownie włączona zostanie sygnalizacja świetlna. Kierowcy powinni wzmóc czujność.
Wyłączenie „świateł” nastąpiło w związku z przebudową ulic Kraszewskiego i Grunwaldzkiej. Kolejne etapy remontów na tych ważnych arteriach komunikacyjnych Jarosławia dobiegają końca, więc porządek ruchu wróci do stanu bliskiego pierwotnemu. Główna różnica polegać będzie na tym, że od soboty z tego skrzyżowanie będzie możliwy wjazd na ul. Kraszewskiego, ale ruch odbywać się będzie tylko do ulicy Czesławy Puzon ps. "Baśka".
Urząd Miasta zastrzega, że w przypadku pojawienia się nieprzewidzianych okoliczności, termin uruchomienia sygnalizacji świetlnej może zostać przesunięty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze