W środę, 6 maja, policjanci z przeworskiej drogówki sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy jadący drogą powiatową w Gniewczynie Łańcuckiej. Przed g. 16, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Nissanem. 49-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego w terenie zabudowanym jechał z prędkością 115 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalny limit o 65 km/h.
„Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł oraz 14 punktami karnymi. Dodatkowo, mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy”
– przekazali mundurowi uświadamiając po raz kolejny, że przekraczanie dozwolonej prędkości jest wykroczeniem, skutkującym poważnym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jedną z najczęstszych przyczyn wypadków, często tych najbardziej tragicznych.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze