Reklama

Znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W najbliższych miesiącach nie usiądzie „za kółkiem”

12/05/2026 13:01

W środę, 6 maja, policjanci z przeworskiej drogówki sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy jadący drogą powiatową w Gniewczynie Łańcuckiej. Przed g. 16, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Nissanem. 49-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego w terenie zabudowanym jechał z prędkością 115 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalny limit o 65 km/h.

„Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł oraz 14 punktami karnymi. Dodatkowo, mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy”

– przekazali mundurowi uświadamiając po raz kolejny, że przekraczanie dozwolonej prędkości jest wykroczeniem, skutkującym poważnym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jedną z najczęstszych przyczyn wypadków, często tych najbardziej tragicznych.

em.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/05/2026 13:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości