Reklama

Znakomity występ młodziczek Nurtu

28 i 29 listopada br. w Krakowie na obiektach Bronowianki pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystki odbył się ogólnopolski finał Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w tenisie stołowym. Znakomicie spisały się młodziczki Nurtu Przemyśl, które zostały mistrzyniami Polski.

Prawo startu w finale miało 16 drużyn, które zwyciężyły w turniejach wojewódzkich. Wśród nich nie zabrakło[paywall] niezwykle utalentowanych młodych Nurtu w składzie: Martyna Stachniak, Martyna Hajduk i Katarzyna Królikowska. Startowały one w grupie dziewcząt urodzonych w latach 2003 – 2004. Turniej rozgrywany był systemem grupowo-pucharowym. W fazie grupowej Nurt pokonał JKTS II Jastrzębie 3:0 (punkty: M. Stachniak 1,5, K. Królikowska 1, M. Hajduk 0,5) i UKS Orlik Gdynia 3:0 (punkty: M. Stachniak 1,5, K. Królikowska 1,5). Z kompletem zwycięstw awansowały do półfinału, w którym zmierzyły się z zespołem UKS Warta Kostrzyn nad Odrą. W półfinale dziewczyny potwierdziły wysoką formę, pewnie wygrywając 3:0. W finale spotkały się z zawodniczkami UKS Legion Skierniewice. Ponownie nie dały szans rywalkom. Wygrały bardzo pewnie 3:0, zdobywając tym samym tytuł najlepszej uczniowskiej drużyny w Polsce.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kris - niezalogowany 2015-12-28 20:32:53

    Brawo dziewczęta :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama