We wtorek, 7 listopada, dyżurnego jarosławskiej policji o znalezieniu na chodniku portfela z dokumentami i gotówką poinformował jeden z mieszkańców Jarosławia.
Gdy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna przekazał im portfel, w którym znajdowało się 1,5 tys. zł, karty bankomatowe i dokumenty. Dzielnicowy na podstawie tej zawartości, dotarł do jego właściciela.
Obywatel Ukrainy rozpoznał portfel jako swoją własność.
Policja przypomina:
„Pamiętajmy, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi lub zgłosić ten fakt policji albo zanieść do biura rzeczy znalezionych. W przypadku, gdyby znalazca tego nie zrobił, odpowiedziałby za przywłaszczenie cudzej rzeczy, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności”.
Reklama
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze