Reklama

Jarosław: Znalazł na ulicy portfel. Zawiadomił policję

13/11/2023 12:49

We wtorek, 7 listopada, dyżurnego jarosławskiej policji o znalezieniu na chodniku portfela z dokumentami i gotówką poinformował jeden z mieszkańców Jarosławia.

Gdy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna przekazał im portfel, w którym znajdowało się 1,5 tys. zł, karty bankomatowe i dokumenty. Dzielnicowy na podstawie tej zawartości, dotarł do jego właściciela.

Obywatel Ukrainy rozpoznał portfel jako swoją własność.

Policja przypomina:

„Pamiętajmy, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi lub zgłosić ten fakt policji albo zanieść do biura rzeczy znalezionych. W przypadku, gdyby znalazca tego nie zrobił, odpowiedziałby za przywłaszczenie cudzej rzeczy, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności”.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama