W Bolestraszycach odnaleziono ciało 48-letniej kobiety, która zaginęła w sylwestrową noc.
– Ciało znajdowało się w sztucznym stawie nieopodal miejsca, gdzie kobieta bawiła się w sylwestra. Na miejscu był prokurator, ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – powiedziała sierż. sztab. Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Dopiero po sekcji zwłok będzie wiadomo, czy do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie.
48-letnia kobieta zaginęła w sylwestrową noc. Poszukiwania były prowadzone od wtorku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Współczuję rodzinie. Trzymajcie się!
gdzie ten sztuczny staw ? żwirownia?
Strażacy z Bolestraszyc i Wyszatyc po wypompowaniu wody ze stawu odnaleźli ciało zaginionej.
Nie pierdolcie głupot że u mnie w stawię na początku tylko na Woli
współczuje:( a nie wiadomo nic czy ktos jej w tym pomógł??
to gdzie w koncu ja znaleziono ?? na jakim stawie ???
Kto zimą kąpie się w stawie? Od razu wiadomo że to morderstwo, niebezpieczne Bolestraszyxe się zrobiły...
ta na prywatnej posesji u radochonskiego po prostu ma kolo domu staw
Co za brednie! W sztucznym stawie na woli
Proszę nie siać niepotrzebnej paniki!Może być wiele wersji wydarzeń, a ta proponowana przez Pana to tylko jedna z wielu.
To był nieszczęśliwy wypadek, kobieta szła przez ogrody nie zauważyła że tam staw jest i wpadła do niego zachlusnęła się wodą dodatkowo dno jest muliste sama by się z niego by nie wydostała. Miała wszystkie swoje rzeczy osobiste telefon, zegarek. Cała była ubrana itp. I trzeba dodać że też było ciemno wi€c nie mogła zauważyć tego stawu. I takie różne dywagacje że jej ktoś coś zrobił to jest historia wymyślona przez ludzi cp nie mają zielonego pojęcia co tam się stało.
Kiler a jaki to twój staw ? Mieszkasz u teściów a nie na swoim hyhyhy
Ciekawe gdzie ona szła.przez ogrody jak mieszkała w przeciwnym kierunku
Raczej jak byla by trzezwa to poszla by do domu
jakby nie jasnowidz jackowski to byciala nie znaleziono
kolejny(na) pierd.....y koło sklepu tak mówili.......co za ludzie
Tak mieszkała tam kilkanaście lat i nie wiedziała że tam jest staw..jakoś nie chce mi się w to wierzyć
odp do użytkownika Ktoś kolejny co szuka pseudo sensacji
czy wiadomo juz co wyszlo po sekcji ???
Środek nocy, więc ciemno na prywatnej posesji. Raczej niewiele osób stawia sobie latarnie w ogrodzie... Druga sprawa, to prawdopodobnie niezupełna świadomość spowodowana spożyciem alkoholu, przecież to było po imprezie. Ale każda okazja jest dobra, żeby znaleźć sensację do plotkowania, nie? Ludzie!
Brednie opowiadasz ona się utopila , była pod wpływem alkoholu więc ludzie proszę nie wymyslajcie
Współczuję rodzinie. Trzymajcie się!
gdzie ten sztuczny staw ? żwirownia?
Przy mostku na początku Bolestraszyc