Reklama

Znamy frekwencję w naszym regionie

21/10/2018 15:39

Średnia frekwencja na terenie podległym przemyskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego o godz. 12.00 wyniosła 17,55 proc.


fot.Paweł Bugira
Po raz pierwszy od kilkunastu lat w wyborach samorządowych Robert Choma nie głosował sam na siebie. Co w związku z tym czuł? O tym w środowym \"Życiu Podkarpackim\".

Najwyższa była w gminie Bircza – 23,25 proc., a najniższa w gm. Roźwienica – 13,35 proc.

– W Przemyślu frekwencja wyniosła 15,07 proc., w Jarosławiu 15,68 proc., w Przeworsku 19,24 proc., a w Lubaczowie 16,61 proc. – poinformował nas Zygmunt Leszczyński, dyrektor delegatury KBW w Przemyślu.

– Do tej pory nie było incydentów, które by uzasadniały niepokój organów wyborczych i wyborców, jeżeli chodzi o przebieg wyborów - dodał.

Reklama

Zdarzają się jedynie drobne incydenty. Jednym z ciekawszych zdarzeń był chwilowy brak prądu w dwóch lokalach wyborczych w Birczy. Komisarz wyborczy uznał jednak, że nie ma potrzeby przedłużania głosowania, ponieważ w tym czasie nikt nie zrezygnował z udziału w wyborach.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Myk - niezalogowany 2018-10-21 18:30:01

    Jak wygrał P.Hamryszczak to P.choma bedzie zastepca.Podobnie jak w Rosji

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2018-10-21 19:01:20

    Czy to jest artykuł o frekwencji czy o tym panu ?????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    darek - niezalogowany 2018-10-21 22:08:39

    To jest artykuł z dziadem na zdjęciu, który z Przemyśla zrobił socjalny bidul

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama