Średnia frekwencja na terenie podległym przemyskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego o godz. 12.00 wyniosła 17,55 proc.

fot.Paweł Bugira
Po raz pierwszy od kilkunastu lat w wyborach samorządowych Robert Choma nie głosował sam na siebie. Co w związku z tym czuł? O tym w środowym \"Życiu Podkarpackim\".
Najwyższa była w gminie Bircza – 23,25 proc., a najniższa w gm. Roźwienica – 13,35 proc.
– W Przemyślu frekwencja wyniosła 15,07 proc., w Jarosławiu 15,68 proc., w Przeworsku 19,24 proc., a w Lubaczowie 16,61 proc. – poinformował nas Zygmunt Leszczyński, dyrektor delegatury KBW w Przemyślu.
– Do tej pory nie było incydentów, które by uzasadniały niepokój organów wyborczych i wyborców, jeżeli chodzi o przebieg wyborów - dodał.
Zdarzają się jedynie drobne incydenty. Jednym z ciekawszych zdarzeń był chwilowy brak prądu w dwóch lokalach wyborczych w Birczy. Komisarz wyborczy uznał jednak, że nie ma potrzeby przedłużania głosowania, ponieważ w tym czasie nikt nie zrezygnował z udziału w wyborach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak wygrał P.Hamryszczak to P.choma bedzie zastepca.Podobnie jak w Rosji
Czy to jest artykuł o frekwencji czy o tym panu ?????
To jest artykuł z dziadem na zdjęciu, który z Przemyśla zrobił socjalny bidul
Wyborcy wygasili słuszną mordę.
Hokus pokus niech zniknie ta rujnąca morda z volvo.
Wielbicielka i Mieszkaniec to ta sama kure..ko wredna morda.
Wygra spokojnie. Z błogosławieństwem z kurii miałby przegrać w Przemyślu?
Panie BAKUN , BRAWO! Powodzenia w następnej turze, Te pisowskie ścierwa wysłać na Madagaskar, niech tam robią sobie cyrk, a nie tu z NAS!
Panu już po dziękujemy wystarczy 15 lat nie mocy .Brawo Wojtek tak trzymaj
Adresuje ten film do wszystkich tych głobków ktorzy nie brali wdziału w wyborach samorzadowych.
Czemu i komu ma służyć zdjęcie tego pana. Ani on zachwycający, ani rozkoszujący swoim jestestwem, ani przydającym uroku miastu, o które zbyt nie dbał, WIĘC......? Czasy się skończyły, nowe chyba nie nadejdą, zainteresujcie się Nehrybką? Nie pasi???
Nie wygra bo Przemyślanie mają dość. Chcą miasta ludzi z otwartymi umysłami... Do tej pory mieliśmy ludzi o wąskich umysłach z angielskiego "narrow-minded" uwikłanych w lokalne bagno. Przemyśl chce resetu! innego spojrzenia! Kontaktu z wyborcami!Współrządzenia! Prawdziwego samorządu i ciekawych świeżych pomysłów!Wszyscy mobilizujemy się za 2 tyg i w drugiej turze głosujemy na W.Bakun i deklasujemy rywala... Wszyscy razem młodzi i starsi!Lecimy z koksem!
Dalej jestem zdania że Pan Choma był uwikłany w lokalne układy! Mam nadzieję, że ucieczka z tonącego statku nie uchroni go przed odpowiedzialnością! Pamiętacie Kapitana Costa Concordii kapitana Schettino? Uciekł ale wymiar sprawiedliwości go dopadł!W praworządnym kraju czyścimy brudy tak by pokazać następcom, co ich czeka że tylko spróbują robic to samo.Pozdrawiam otwarte umysly!
Odwal się od Nehrybki! Przestań używać retoryki PiSu. Retoryki oczerniania... dziadka z wermachtu... Zacznij dostrzrgać energię ludzi a nie brudy, które w dodatku nawet nie sa brudami tylko urojeniami.... Przyjrzy się przetargom miejskim, które miały miejsce za kadencji Pana R.Ch i Pana J.H. Tam znajdziesz więcej brudów.
Sympatyczny ten gość z obrazka. Dostanie ode mnie na ulicy ,,pozdrowienia".
21 pazdziernika 2018r ludzie w Przemyslu nareszcie sie obudzili i zaglosowali ,choc bedzie druga tura wyborow wierze ze WOJCIECH BAKUN ZOSTANIE NASZYM PREZYDENTEM POWODZENIA
21 pazdziernika 2018r ludzie w Przemyslu nareszcie sie obudzili i zaglosowali ,choc bedzie druga tura wyborow wierze ze WOJCIECH BAKUN ZOSTANIE NASZYM PREZYDENTEM POWODZENIA
Niech wygra ten kandydat, który będzie rozwijał i sławił Przemyśl w Polsce, a nawet za granicami naszego kraju. Przemyśl zasługuje na najlepszą strategię promocyjną mając skarby, o których inne miasta (nawet z regionu) mogą tylko pomarzyć: zabytki, dziedzictwo kulturowe, regionalizmy, ciekawa historia, wspaniała przestrzeń krajobrazowa, ukształtowanie terenu, zasoby przyrodnicze. Gdyby tylko Warszawa takie walory posiadała byłaby znana na całym świecie. Przemyśl to wszystko ma! dlatego warto by nowi włodarze po to sięgnęli i stworzyli miasto na miarę Rzymu. Mieszkańcy w końcu poczuliby dumę z tego miasta a i ich portfele byłyby zasobniejsze, dlatego warto połączyć historię ze współczesnością by czerpać korzyści i mieć z tego satysfakcję.
Jak pan Bakun już od samego początku oklamuje nas gdzie twierdzi że ma wyższe wykształcenie,gdzie to jest nie prawdą.Z średnim wykształceniem na prezydenta,to już takie czasy przyszły? A po drugie przeraża mnie ta partia Kukiz .Co to będzie się działo na ulicach ?narodowościowcy będą mieli przyzwolenie na wszystko chuligani będą rządzić.Bakun mówi językiem nienawiści i cwaniactwa.Ten gościu ma reprezentować Przemyśl? Nie w ta stronę.Ja chce miasta ,spokojnego i kulturowego,bo trzeba wszystkie religie i wyznania szanować. Zaniepokojony mieszkaniec!
Panie Zbych czas na zmiany miał pań ciszę 15 lat że miasto się wyludnilo i nastała cisza
Trzeba w końcu przewietrzyć nasz wspaniały gród ze smrodu.. i zrobi to p. Bakun.
Co proszę ? Mamy szanować tfu sąsiadów zza wschodniej granicy ? Jedź na Ukrainę, przystartuj tam do kogoś a zobaczysz. A tutaj ? Hulaj dusza piekła nie ma, marsze, przemarsze banderowskie pod pretekstem procesji. Bzdury i bujdy. Czas na Przemyśl dla Polaków. Poza tym, p. CH. i H. Mieli już swoje 5 min. Co zrobili ? Nic ! Absolutnie nic, blokowanie inwestorów, układy z miejscowymi przedsiębiorcami.. A to w jaki sposób mówi pan Bakun to nie jest agresja i nienawiść... To po prostu stop dla wszystkiego co złe w tym mieście. Jeśli nie przerwiemy tej niewładzy to nie zostanie nic innego jak spakowanie się i wyjazd w głąb Polski.
Moze ci sie mazy wielokulturowosc z przewaga prawoslawia i banderowskiego greko katolicyzmu ? Wreszczie sie skincza te antypolskie cyrki na Ul. Slowackiego !
Jak wygrał P.Hamryszczak to P.choma bedzie zastepca.Podobnie jak w Rosji
Czy to jest artykuł o frekwencji czy o tym panu ?????
To jest artykuł z dziadem na zdjęciu, który z Przemyśla zrobił socjalny bidul