Reklama

Znęcał się nad suczką, a potem ją zabił, „bo była nieposłuszna”

52-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego odpowie za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem

Policjanci dostali zgłoszenie, że mieszkaniec osiedla Sobów znęcał się nad zwierzęciem, a następnie je uśmiercił. 

Mężczyzna wywiózł suczkę w foliowym worku do lasu na terenie gminy Grębów. Funkcjonariusze odnaleźli martwą kundelkę, ciało zostało zabezpieczone do badań weterynaryjnych. Lekarz potwierdził, że zginęła na skutek uderzeń ciężkim przedmiotem.

52-letni właściciel już usłyszał zarzut i przyznał się do brutalnego zabicia zwierzęcia. Tłumaczył, że suczka była nieposłuszna, uciekała i wyrządzała szkody w innych domostwach...

Reklama

Za naruszenie przepisów o ochronie zwierząt, 52-letniemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    t - niezalogowany 2020-10-03 12:33:20

    i po co taki wieśniak żyje na świecie...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    glo - niezalogowany 2020-10-03 13:21:28

    dlaczego do 3 lat a nie 5 lat

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    monika - niezalogowany 2020-10-03 14:34:01

    szmaciarz , oby mu los odpłacił

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości