52-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego odpowie za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem
Policjanci dostali zgłoszenie, że mieszkaniec osiedla Sobów znęcał się nad zwierzęciem, a następnie je uśmiercił.
Mężczyzna wywiózł suczkę w foliowym worku do lasu na terenie gminy Grębów. Funkcjonariusze odnaleźli martwą kundelkę, ciało zostało zabezpieczone do badań weterynaryjnych. Lekarz potwierdził, że zginęła na skutek uderzeń ciężkim przedmiotem.
52-letni właściciel już usłyszał zarzut i przyznał się do brutalnego zabicia zwierzęcia. Tłumaczył, że suczka była nieposłuszna, uciekała i wyrządzała szkody w innych domostwach...
Za naruszenie przepisów o ochronie zwierząt, 52-letniemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Męczenie jednego zwierzęcia to przestępstwo. Znęcanie się nad milionami nazywamy biznesem !!!YOUTUBE.COM - ZIEMIANIE - MORDOWANIE ZWIERZĄT
i po co taki wieśniak żyje na świecie...
dlaczego do 3 lat a nie 5 lat
szmaciarz , oby mu los odpłacił