Przeciwko 49-letniemu mężczyźnie prowadzone było postępowanie dotyczące znęcania się nad żoną. Ciążyły na nim środki zapobiegawcze, które zignorował. Trafił do aresztu.
– Wobec mężczyzny zostały zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się i zbliżania się do żony, nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną na okres 3 miesięcy oraz zakazu opuszczania kraju
– poinformowała jarosławska komenda.
Jednak, gdy na początku listopada funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję domową pod znany im adres, natychmiast zatrzymali 49-latka i osadzili go w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu miał usłyszeć prokuratorskie zarzuty.
Jak przekazała policja –
decyzją Sądu Rejonowego w Jarosławiu 49-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze