Reklama

Znęcał się nad żoną. Trafił do aresztu

18/11/2023 10:10

Przeciwko 49-letniemu mężczyźnie prowadzone było postępowanie dotyczące znęcania się nad żoną. Ciążyły na nim środki zapobiegawcze, które zignorował. Trafił do aresztu.

– Wobec mężczyzny zostały zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się i zbliżania się do żony, nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną na okres 3 miesięcy oraz zakazu opuszczania kraju

– poinformowała jarosławska komenda.

Jednak, gdy na początku listopada funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję domową pod znany im adres, natychmiast zatrzymali 49-latka i osadzili go w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu miał usłyszeć prokuratorskie zarzuty.

Reklama

Jak przekazała policja –

decyzją Sądu Rejonowego w Jarosławiu 49-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama