Przywłaszczył je sobie 30-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego.
26-letniej mieszkanka powiatu brzozowskiego przez roztargnienie nie wyciągnęła swoich pieniędzy z bankomatu. Myślała, że maszyna jest zepsuta.
Myliła się, bankomat działał prawidłowo, o czym szybko się przekonał mężczyzna, który pojawił się chwilę później. Wybrał on pozostawione 1400 zł, gdy właścicielka konta bankowego odeszła od bankomatu.
Policjanci sprawdzili zapis monitoringu i rozpoznali, że pieniądze przywłaszczył sobie 30-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Mężczyzna osobiście zgłosił się do komendy w Brzozowie i zwrócił przywłaszczoną gotówkę, a także złożył obszerne wyjaśnienia.
Mimo to grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze