Reklama

Zuchwała kradzież wyposażenia nastawni kolejowej w Pikulicach. Straty: 100 tys. zł [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 11 bm., funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej SOK z Przemyśla otrzymali alarmujące zgłoszenie z fotopułapki zamontowanej na nastawni kolejowej w Pikulicach.

22- i 37-latek to mieszkańcy powiatu przemyskiego. Czynności w ich sprawie prowadzi obecnie Komenda Miejskiej Policji w Przemyślu. Zgodnie z art. 254a KK., za zamach na urządzenia infrastruktury kolejowej grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


fot.SOK Przemyśl
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kokos - niezalogowany 2021-01-12 15:40:53

    idioci...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gdzie - niezalogowany 2021-01-12 17:28:30

    Gdzie ta nastawnia kolejowa w Pikulicach?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lupus - niezalogowany 2021-01-12 18:07:19

    To chyba nieczynna nastawnia przy ul. Wiklinowej .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości