Wczoraj, 11 bm., funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej SOK z Przemyśla otrzymali alarmujące zgłoszenie z fotopułapki zamontowanej na nastawni kolejowej w Pikulicach.
22- i 37-latek to mieszkańcy powiatu przemyskiego. Czynności w ich sprawie prowadzi obecnie Komenda Miejskiej Policji w Przemyślu. Zgodnie z art. 254a KK., za zamach na urządzenia infrastruktury kolejowej grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
idioci...
Gdzie ta nastawnia kolejowa w Pikulicach?
To chyba nieczynna nastawnia przy ul. Wiklinowej .