Cztery drużyny ze szkół podstawowych w Żurawicy wystąpi w finale ogólnopolskim turnieju unihokeja dzieci.
Pod hasłem „Unihokej łączy dzieci” w hali sportowej gimnazjum w Żurawicy odbył się turniej unihokeja dla dzieci ze szkół podstawowych. Wystąpiło w nim[paywall] 8 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt. Był to jeden z czterech równoległych turniejów, które odbywały się również w Swarzędzu, Prabutach i Chudku. Najlepsze 3 drużyny z każdego z nich spotkają się w dniach 8 – 9 listopada w finale ogólnopolskim w Warszawie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze