Reklama

Żurawica wystąpi w finale ogólnopolskim

23/10/2015 18:24

Cztery drużyny ze szkół podstawowych w Żurawicy wystąpi w finale ogólnopolskim turnieju unihokeja dzieci.

Pod hasłem „Unihokej łączy dzieci” w hali sportowej gimnazjum w Żurawicy odbył się turniej unihokeja dla dzieci ze szkół podstawowych. Wystąpiło w nim[paywall] 8 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt. Był to jeden z czterech równoległych turniejów, które odbywały się również w Swarzędzu, Prabutach i Chudku. Najlepsze 3 drużyny z każdego z nich spotkają się w dniach 8 – 9 listopada w finale ogólnopolskim w Warszawie.
Turniej w Żurawicy dostarczył dużo emocji sportowych i zaskakujących wyników. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna była drużyna SP Ludźmierz. Wśród chłopców natomiast pachniało sensacją. Niewiele brakowało, a faworyzowany Ludźmierz znalazłby się poza pierwszą trójką. Po porażkach z drużynami z Żurawicy, w meczu o 3. miejsce wygrał jednak 3:1 z drużyną Orłów.
Turniej spełnił oczekiwania trenerów, a w zgodnej opinii rodziców i nauczycieli, powinno się organizować więcej zawodów na poziomie dzieci ze szkół podstawowych. Każda drużyna otrzymała okazały puchar i pamiątkowe odznaki oraz koszulki z logo turnieju.
Końcowa kolejność – dziewczęta:
1. SP Ludźmierz, 2. SP 1 Żurawica, 3. SP 2 Żurawica, 4. UKS Wiatr 2004 Ludźmierz    , 5. SP Orzechowce, 6. SP Kosienice.
Końcowa kolejność – chłopcy:
1. SP 1 Żurawica, 2. SP 2 Żurawica, 3. SP Ludźmierz, 4. SP Orły, 5. SP Kosienice, 6. SP Maćkowice, 7. SP Orzechowce, 8. SP Ujkowice.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama