34-letni mieszkaniec gminy Żurawica, którego poszukiwano od niedzieli, 16 sierpnia, nie żyje. Ciało mężczyzny dostrzegł w nurtach rzeki jeden z wędkarzy.
Topielca zauważył wczoraj, 18 bm. Policja ustaliła, że to poszukiwany od niedzieli 34-latek, który w minioną niedzielę spędzał nad rzeką czas wraz z przyjaciółmi. Odłączył się jednak od grupy i wszedł do wody. Służby ratunkowe o zniknięciu mężczyzny powiadomili jego towarzysze. Przeszukanie koryta rzeki przy użyciu specjalistycznego sprzętu nie przyniosło rezultatów. Nie znaleziono też 34-latka w okolicznych zaroślach. Ostateczne podejrzenia co do tego, że padł ofiarą kąpieli, potwierdziły się dopiero wczoraj. Policja bada przyczyny i okoliczności śmierci mieszkańca gminy Żurawica.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
[*]
Trzymaj sie Decu.. [ * ]
[*][*]