Reklama

Zwycięska inauguracja siatkarek San-Pajdy Jarosław

26 września br. zainaugurowały zmagania w sezonie 2020 – 2021 siatkarki I ligi. Wśród 13 rywalizujący ekip jest nasz rodzynek – San-Pajda Jarosław. Podopieczne Piotra Pajdy rozpoczęły udanie, bo od zgarnięcia kompletu punktów.

Fachowcy uznali, że to będzie ciekawie starcie, choć w rywalizacji z beniaminkiem z Nowego Dworu Mazowieckiego siatkarki San-Pajdy były faworytkami. Z nowymi twarzami, tak na parkiecie (m.in. Aleksandra Szymańska czy Daria Dąbrowska), jak na ławce trenerskiej (asystentem P. Pajdy został były trener superligowej Visły Bydgoszcz Przemysław Michalczyk). W NOSiR Świcie udało się zatrzymać trzon drużyny, który wywalczył awans do I ligi kobiet, a nowodworzanki mają być groźne dla każdego rywala w tym sezonie.

W Jarosławiu przegrały, ale pozostawiły po sobie całkiem niezłe wrażenie. Swoją postawą wskazały, że nikt w tej lidze punktów nie odda za darmo. Pierwszy set pewnie zgarnęły gospodynie, ale po dwóch był już remis. Na szczęście dwa kolejne ponownie padły łupem San-Pajdy, choć czwarty gospodynie wygrały dopiero na przewagi.

Reklama

 

 

San-Pajda Jarosław – NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (25:18, 22:25, 25:12, 26:24)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama