Bogusław Słabicki, wójt gminy Orły i Krzysztof Jar, kierownik tamtejszego Urzędu Stanu Cywilnego złożyli życzenia parom obchodzącym jubileusz 60-lecia zawarcia małżeństwa.
Są to: Eugenia i Józef Kuźniarowie z Nizin, Janina i Józef Puterolwie z Drohojowa oraz Kazimiera i Władysław Wielgoszwie z Kaszyc.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze