02/02/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Najmłodsi też przyczynili się do uzbieranej kwoty.
„Światełko do nieba” na przemyskim Rynku.
„Przemyskie Morsy” w 29. finale WOŚP.
Kamil i Jakub kwestowali po raz pierwszy.
W sztabie pracowano do późnego wieczoru.