08/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W 6. edycji akcji charytatywnej wypiekano pączki dla Ani i Konrada Jantzów, aby wesprzeć ich walkę ze schorzeniami. Dzięki zaangażowaniu społeczności udało się zebrać fundusze na ich leczenie. Organizatorzy, wraz z pomocą Przemyskich Serc, upiekli tysiące pączków, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Inicjatywa pokazuje, jak wielką siłę ma wspólna dobroczynność.------+------+--
Świeżutkie pączki dostarczane były do instytucji i osób prywatnych, które zechciały się przyłączyć do inicjatywy i złożyły zamówienia. / FOT. ZW